05 Gallery

01 Foundación RafaNadal02 Extra03 News/Older04 Interview06.1 GraphicDarelaOthersSite Disclaimer

QUICK NEWS

QUICK NEWS

  • Rafael Nadal vynechává turné v Halle, Německu (Gerry Weber Open). Začaly kolovat drby, že za vším jsou problémy s kolenem. Rafa se k tomu nechtěl vyjádřit. Proč drby? Kdo by se divil, vyhrál svůj životní turnaj, nezastavil se, myslím, že na odpočinek má právo! A nemusí v tom být žádná bolest nebo opětovné několikaměsíční vynechání turné (zápasů). Rafu totiž uvidíme ve Wimbledonu, od 24. června do 7. července 2013.

Oddělovač

Posted by in Nezařazené with Tags | 3 Nadalistas Comments
3 Nadalistas Comments »
  1. Súhlasím s tebou. Rafa má pravo na oddych. Teším sa na Wimbledon ,určite si pozriem jeho zápas

    Comment by IvanušQa — // Pondělí - Červen 10 / 2013 @ 16.17

  2. Určite má na oddych právo a dúfam, že na Wimbledon naskočí a všetkých tam zkolí :D Už len 14 dní a bude Wimbledon, veľmi moc sa teším :3 Plus určite by od teba bol taktiež krásny design, a aké prekvapenie si myslela či čo? :DD

    Comment by Miška* — // Pondělí - Červen 10 / 2013 @ 17.28

  3. Dúfam, že mu to koleno nebude robiť naďalej problémy. Opäť by ma veľmi mrzelo, keby si musel dať prestávku ale ak by to bolo nutné… :)

    Comment by Maťo | my-celebrites.blog.cz — // Pondělí - Červen 10 / 2013 @ 18.43

RSS (komentáře k příspěvku) TrackBack URL

Napsat komentář

Name:

Email:

Website:

*

MÁTE NA MĚ NĚJAKOU OTÁZKU?
Ptejte se
FAKTA O MĚ Part 1 Part 2

Podstránka věnovaná tenisovému fenoménu, Rogeru Federerovi

TENISPORTAL.CZ
TENISPORTAL.CZ

Site opened: May 24, 2012
Webmiss: Darela
Contact me: E-mail
Site about: tennis player Rafael "Rafa" Nadal
Web name: Rafa Nadal Cz
Designed by: Darela
Coded by: Darela
Hosting: BlueBoard.cz
Visitors:
Nadalistas.com

Rafa: Můj příběh ředstavuje Nadalovy úžasné příběhy jeho vlastníma očima. Tato autobiografie, kterou napsal sám Nadal, nám poskytuje nejvíce odhalující pohled na stále více vynikajícího sportovce známého pro svou skromnost a zdrženlivost.
Chcete vědět víc? Čtěte zde

Patří zde vysoká škála fanoušků nadějného tenisty, jsou oddaní a Rafa jim vděčný za veškerou podporu. Jsi-li i ty jeho fanouškem, zapiš se k ostatním fanouškům a staň se členem českého fanclubu! Děkuji všem příznivcům za podporu!
Přidat se

Fanclub Rafa
Počet členů: 007

Fond vznikl v listopadu roku 2007 a oficiální prezentace se uskutečnila v únoru 2008 v Manacor Tennis Clubu na Mallorce ve Španělsku. Nadace se soustřeďuje na sociální práci a rozvojovou pomoc především na dětství a mládí. V čele je Rafova matka a otec je místopředsedou ...

Tento web měl tyto podoby - RafaelNadal.blog.cz, www.RafaelNadal.4fan.cz, Nadalistas.com, dnes www.RafaNadal.cz. Stránka je určená pro všechny fanoušky Rafy, říkajíc si Nadalistas. Je vůbec první aktivní českou webovkou na netu! Není nijak spojena s Rafou, jeho rodinnými příslušníky ani jeho týmem. Web nijak neprofituje, je tvořen pro fanoušky fanoušky! Dále: Všechno co tu naleznete jsou informace psány mnou, čerpám také z jiných zdrojů, které uvádím do článků, tudíž všechna práva patří jejich vlastníkům, nejsem zodpovědná za neúplné informace. Ze zahraničních stránek překládám informace já, proto prosím, že jestli budete kopírovat z tohoto webu, budete uvádět zdroj, nebo alespoň odkaz na něj! Děkuji za každou návštěvu, a snad se sem ještě zastavíte...

English: Nadalistas.com is an unofficial and non-profit fansite dedicated to Rafa Nadal. I am not associated with Rafa Nadal and his management. All information and material found on this site is for entertaiment purposes only. I do not claim ownership over any images or media found at this site. All material is copyright to their respectful owners and no copyright infringement is intended.

MORE INFORMATIONS

TOPlist

© 2012 - 2014 rafanadal.cz | Back to top Designed by RafaNadal | Proudly hosted by Hosting Blueboard