05 Gallery

01 Foundación RafaNadal02 Extra03 News/Older04 Interview06.1 GraphicDarelaOthersSite Disclaimer

RG: 8th trophy is home

RG: 8th trophy is home

A vlastní celkem 12 trofejí, 8 z Roland Garros – to nikdo před ním nedokázal! Přepisuje historii, VAM8S RAFA! Ani Wilander už nemusí pochybovat, Král antuky je zpět! BRAVO MATADOR. Děkujeme Rafu za to, že jsi nezapomněl ani na nás, kteří jsme ti mohli vyjádřit podporu pouze pomocí Twitteru a Facebooku!

Oddělovač

Posted by in Nezařazené with Tags | 6 Nadalistas Comments
6 Nadalistas Comments »
 1. Jsem strašně mooc ráda že to vyhrál :’) Gratuluju ! :)

  Comment by Luss.* — // Neděle - Červen 9 / 2013 @ 18.05

 2. On je prostě úžasný!:) Strašně mu gratuluji, on si to zaslouží a snad bude mít i nadále tolik skvělých úspěchů!:)

  Jinak ano, spřátelím i na blogu o Demi :) zítra si tě připíšu do seznamu :)

  Comment by Mitchie — // Neděle - Červen 9 / 2013 @ 19.57

 3. Dokonalost! Byl perfektní, prostě paráda, hrozně jsem mu držela palce a hrozně mu to přeju, mám z toho fakt upřímnou radost! Sice mi bylo Ferrera trochu líto :D ale stejně jsem to přála Rafovi a jsem nadšená, že vyhrál! :) Je to bůh, 8x vyhrát Roland Garros, to je neuvěřitelný!

  Comment by Angie. — // Neděle - Červen 9 / 2013 @ 20.28

 4. drzal som palce..moc mu gratulujem :) je to velky talent ..tesim sa s nim

  Comment by Mirco — // Neděle - Červen 9 / 2013 @ 21.04

 5. Dneska jsem to četla! Klidně si ikonky můžem nechat a občas se jedna k druhé zastavit, byla bych pro :) takový vzájemný odkaz a pomoc, jak jsi to nazvala:). Šlo by to? :) Já tě taky v affs pořád mám :).

  Comment by tayswiftcz — // Neděle - Červen 9 / 2013 @ 21.34

 6. to jsem ráda, jsme domluvené ;)

  Comment by tayswiftcz — // Neděle - Červen 9 / 2013 @ 22.02

RSS (komentáře k příspěvku) TrackBack URL

Napsat komentář

Name:

Email:

Website:

*

MÁTE NA MĚ NĚJAKOU OTÁZKU?
Ptejte se
FAKTA O MĚ Part 1 Part 2

Podstránka věnovaná tenisovému fenoménu, Rogeru Federerovi

TENISPORTAL.CZ
TENISPORTAL.CZ

Site opened: May 24, 2012
Webmiss: Darela
Contact me: E-mail
Site about: tennis player Rafael "Rafa" Nadal
Web name: Rafa Nadal Cz
Designed by: Darela
Coded by: Darela
Hosting: BlueBoard.cz
Visitors:
Nadalistas.com

Rafa: Můj příběh ředstavuje Nadalovy úžasné příběhy jeho vlastníma očima. Tato autobiografie, kterou napsal sám Nadal, nám poskytuje nejvíce odhalující pohled na stále více vynikajícího sportovce známého pro svou skromnost a zdrženlivost.
Chcete vědět víc? Čtěte zde

Patří zde vysoká škála fanoušků nadějného tenisty, jsou oddaní a Rafa jim vděčný za veškerou podporu. Jsi-li i ty jeho fanouškem, zapiš se k ostatním fanouškům a staň se členem českého fanclubu! Děkuji všem příznivcům za podporu!
Přidat se

Fanclub Rafa
Počet členů: 007

Fond vznikl v listopadu roku 2007 a oficiální prezentace se uskutečnila v únoru 2008 v Manacor Tennis Clubu na Mallorce ve Španělsku. Nadace se soustřeďuje na sociální práci a rozvojovou pomoc především na dětství a mládí. V čele je Rafova matka a otec je místopředsedou ...

Tento web měl tyto podoby - RafaelNadal.blog.cz, www.RafaelNadal.4fan.cz, Nadalistas.com, dnes www.RafaNadal.cz. Stránka je určená pro všechny fanoušky Rafy, říkajíc si Nadalistas. Je vůbec první aktivní českou webovkou na netu! Není nijak spojena s Rafou, jeho rodinnými příslušníky ani jeho týmem. Web nijak neprofituje, je tvořen pro fanoušky fanoušky! Dále: Všechno co tu naleznete jsou informace psány mnou, čerpám také z jiných zdrojů, které uvádím do článků, tudíž všechna práva patří jejich vlastníkům, nejsem zodpovědná za neúplné informace. Ze zahraničních stránek překládám informace já, proto prosím, že jestli budete kopírovat z tohoto webu, budete uvádět zdroj, nebo alespoň odkaz na něj! Děkuji za každou návštěvu, a snad se sem ještě zastavíte...

English: Nadalistas.com is an unofficial and non-profit fansite dedicated to Rafa Nadal. I am not associated with Rafa Nadal and his management. All information and material found on this site is for entertaiment purposes only. I do not claim ownership over any images or media found at this site. All material is copyright to their respectful owners and no copyright infringement is intended.

MORE INFORMATIONS

TOPlist

© 2012 - 2014 rafanadal.cz | Back to top Designed by RafaNadal | Proudly hosted by Hosting Blueboard